כתבות ומאמרים

 
פורסם ב: אתר ברושים
שמי יעל, אני נטורופתית ורפלקסולוגית, מטפלת בקליניקה פרטית, עובדת במכון להמטולוגיה במרכז הרפואי בני ציון בחיפה ועוזרת הוראה בקמפוס ברושים. יש לי מטופלים בכל הגילאים החל מתינוקות בימיהם הראשונים ועד אנשים בשלבי סוף החיים. אני מגלה חשיבות במגע בכל שלבי החיים והרפלקסולוגיה מאפשרת פתח לטיפול מעבר למחסומי תקשורת.
פורסם ב: קמפוס ברושים
קרן פרייברגר, בוגרת ברושים ברפואה סינית, כותבת לנו על פעילותה ההתנדבותה בארגון "מדקרים ללא גבולות". עוד בתחילת דרכי בלימודי הרפואה הסינית ידעתי שארצה למצוא דרך להתנדב. בחרתי במקצוע של נתינה וריפוי ועשייה חברתית, שהייתה תמיד חלק מתפיסת עולמי, השתלבה מצוין עם המקצוע שבחרתי. התפיסה שלי לגבי התנדבות היא שהדרך הטובה ביותר להתנדב, לאורך זמן ובצורה משמעותית, היא בעולם תוכן שקרוב ללבך, שאתה מחובר אליו קשר רגשי או מקצועי
פורסם ב: מגזין "חיים אחרים"
כיום אין ספק כי הרפואה המשלימה תופסת מקום מרכזי כגורם משלים ומחזק לרפואה הקונבנציונלית המערבית. שלושה סיפורים מרגשים של בוגרי קמפוס ברושים לרפואה משלימה-אינטגרטיבית מעידים על האפשרויות פורצות הדרך ועל ההצלחות של הרפואה המשלימה.
פורסם ב:
קרניו סקראל cranio sacral therapy הנה טכניקת טיפול ייחודית המגיעה לידינו מעולם האוסטאופתיה. מטרתה לאזן, לווסת ולחזק את מערכת העצבים המרכזית הפארה סימפטטית באמצעות מגע קשוב, עדין ונוכח בעצמות הגולגולת, עצם העצה ורקמות חיבור שונות.
פורסם ב:
החודש בניוזלטר, מחקרים מרתקים הקשורים לטיפול בכאבי מחזור, יעילות הדיקור בהורדת הסיכון למחלת לב כלילית בחולי פיברומיאלגיה, השפעות שונות לשיטות טיפול שונות באותה נקודת דיקור, היתרונות הבריאותיים של תבלינים בטיפול בסרטן ומה צריך לעשות כשרוצים לרדת במשקל. כמו תמיד, הסקירה נועדה להביא לידיעתכם את ה"שורה התחתונה" בעוד אם תרצו להעמיק, אתם מוזמנים להיכנס ללינק המקשר לכל מאמר ולהוריד אותו ברחבי הקמפוס.הקמפוס. קריאה מהנה, ד"ר גיל ברזילי PhD
 
 

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: