מרצים

חיפוש מרצה: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
אסתר אליצור, דר'  
אסתר אליצור, דר'
מי אני? תלמידה של החיים על כל הפתעותיהם, ברכותיהם וקללותיהם. אישה ואמא המנסה למצוא איזון נכון בין קשב ופתיחות לב לאחרים היקרים לי ובין קשב ותשומת לב לעצמי. סקרנית ואוהבת מפגשים עם אנשים באשר הם. בת להורים שעלו לארץ מצ'ילה, שחיו והגשימו עצמם בקיבוץ ושלימדו אותי דבר או שניים, על חיים בעלי טעם ומשמעות. פסיכולוגית קלינית מזה 30 שנה שאוהבת את עבודתה ומחפשת דרכים נוספות להעמיק את הבנותיה על המורכבות והמסתורין של המצב האנושי. מדריכה מוסמכת ומנחה סדנאות הכשרה למטפלים במסגרות שונות ובמגוון נושאים. שני ספרי פרוזה שכתבתי במהלך השנים היו ניסיון נוסף להתוודע אל עצמי. מזה כ-15 שנה אני מתרגלת מדיטציה במסורת הבודהיסטית ומשלבת אותה בחיי ובעבודתי. למדתי ואני חבה תודה עמוקה, למיטב המורים שזכיתי להכיר בארץ, בצרפת ובארה"ב. כיום אני מלמדת מטפלים את אפשרויות ההעשרה של המסורת הבודהיסטית לחייהם האישיים והמקצועיים. עם האימון, אני מגלה, כל פעם מחדש, את ערכה של העצירה, ההקשבה וההתבוננות הצלולה. את הפשטות והקושי של להיות נוכחת במלואי ולקבל את המציאות כפי שהיא. ובתוך כך, אני אוהבת גם לקרוא שירה, ולרקוד, וללכת על הים לבדי בשעת בוקר, וכשנחה עלי הרוח, לכתוב דבר מה. ומי אני לא? זו השולטת בחייה, זו היכולה הכול לבד, זו היודעת משהו מוחלט וברור.
אייל ערוסי Dipl. C.M (I.A.TCM).  
אייל ערוסי Dipl. C.M (I.A.TCM).
אייל ערוסי, מטפל מוסמך ומנוסה ברפואה משלימה, עם היתמחות לטיפול בבעיות אורטופדיות. Dipl. C.M (I.A.TCM).

לעולם הרפואה המשלימה הגיע ב - 1993 מתוך משיכה וסקרנות. חשב שהתחום יהיה משהו נוסף להעשרת הידע והנפש, אך גילה עולם חדש ומופלא והבין שזו הדרך בה הוא בוחר ללכת.

הכשרתו המיקצועית : מכללת "מדיסין" ת"א (הסמכה בשיאצו (95), דיקור סיני,(97) צמחי מרפא
ותזונה (97) וטווינה (97)
ספורטרפיסט מוסמך מטעם "מכון וינגייט". (2002)
כמו כן – היתמחה במספר בתי חולים מובילים בסין:
Shandong University of TCM (Tuina) 1998 ,2001
Chengdu University of TCM (Tuina, Acupuncture and Moxibustion) 1998
Shanghai University of TCM "Yue Yang Hospital" (Tuina) 2000
Beijing Institute of Chinese Materia Medica 2002
מאז סיום לימודיו, הכשרתו המיקצועית והתמחויותיו, מטפל שנים רבות בקליניקה פרטית. עבד בבית חולים "מאיר" ובבית חולים "תל השומר" במחלקה לרפואה משלימה, לימד טווינה במכללת "מדיסין" ת"א וחיפה וכיהן כראש מגמת הטווינה במכללת "מדיסין".
בעל נסיון קליני טיפולי עשיר של מעל 15 שנים, מיתמחה בטיפול בבעיות אורטופדיות (שרירים, שלד, כאבים וכו'), ומטפל במיגוון בעיות כגון כאבי ראש, יתר לחץ דם, מתחים ועוד.
מטפל באזור המרכז ובצפון הארץ בכפר גלעדי.
אמיר ורד Dipl. Ac., B.O.T.  
אמיר ורד Dipl. Ac., B.O.T.

מרכזת מגמת הטווינה מאז הקמתה בקמפוס ברושים.  מרצה בכירה ומנחה קלינית בטווינה. מטפלת ברפואה סינית ויפנית, דיקור וטווינה. מטפלת ומלמדת טווינה משנת 1996.  עשתה התמחות בטווינה בבית החולים האוניברסיטאי לרפואה סינית מסורתית ב-Shandong.  כמורה לטווינה עבדה בצמוד למספר רופאים סיניים בכירים שלימדו טווינה בארץ. בוגרת קורס לימודי המשך מתקדם ברפואה יפנית מטעם KMI, וקורסי המשך נוספים.  מרפאה בעסוק בעברה, סיימה בהצטיינות לימודי תואר ראשון בריפוי בעסוק (B.O.T) באוניברסיטת תל-אביב, עבדה כעשור בטיפול בחולי נפש במרכז לבריאות הנפש 'טלביה' בטיפולים פרטניים וקבוצתיים, וכן כמדריכה קלינית לסטודנטים לריפוי בעיסוק.  מטפלת בקליניקה פרטית בגישה המשלבת מגוון רחב של כלים ותורות.   

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: