מרצים

חיפוש מרצה: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
סתר אורה, דר'  
סתר אורה, דר'
מורה בנשמה, אני מרצה מזה שנים רבות בנושאים של התנהגות ארגונית וייעוץ ארגוני בפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א, ובמוסדות אקדמיים נוספים. כיהנתי כמנכ"ל ומנהלת אקדמית של להב, המרכז להכשרת מנהלים באוניברסיטת ת"א. בנוסף לתואר שני ושלישי בניהול, סיימתי את הלימודים לתואר שני בבודהיזם ותרבויות מזרח אסיה. הרבה שנים עסקתי בייעוץ ובפיתוח ארגוני למנהלים בכירים וארגונים במשק הישראלי, והייתי שותפה בחברת "ניהולים" שקידמה את נושא ניהול הידע בארץ. לא דילגתי גם על עולם הסטרט-אפ, כאשר הקמתי וניהלתי חברה להוצאה לאור באמצעות האינטרנט. כיום אני מתאמנת, מלמדת וחוקרת את נושא הרוחניות והניהול, תוך דגש על הבודהיזם, מכהנת כדירקטורית בחברות ציבוריות ובעמותות, ועוסקת כיועצת ומנחה של יועצים ארגוניים, ובניהול פרויקטים בתחום ההדרכה הניהולית בארץ ובחו"ל. בשארית הזמן שאין לי, אני מציירת, מצלמת, כותבת ומשתאה מארבעת ילדי ומשני נכדי.
סקוט טוביה Dipl Ac  
סקוט טוביה Dipl Ac
מטפל  ומורה בכיר ברפואה סינית מזה 20 שנה. חבר פעיל ב-World Federation of Chinese Medical Sciences  , ארגון עולמי לקידום הרפואה הסינית  ובעבר חבר בוועד האגודה הישראלית לרפואה סינית מסורתית בישראל.  מתמחה בטיפול בכאב, בוגר קורס בשיקום ורפואת כאב, אוני' וושינגטון, ארה"ב.  מרצה ברחבי אירופה  ומייסד המרכז הישראלי לדיקור בטן. שימש כמנהל היחידה לרפואה משלימה בבי"ח מאיר בכפר – סבא.

 
סלומוביץ דניאל  
סלומוביץ דניאל

חמש עשרה שנים ניסיון כמטפלת בפסיכותרפיה גופנית. בוגרת ביוסינתזה. מטפלת, מדריכה ומורה מוסמכת בביוסינתזה. בעלת עשרים שנות ניסיון כמטפלת ברפואה טבעית. בוגרת איזון גוף נפש ממכללת רידמן. בוגרת מסלול רפלקסולוגיה, תזונה ומסאג' הוליסטים בדרום אפריקה (IPSB).

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: