מרצים

חיפוש מרצה: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
נחי אלון  
נחי אלון
אני עוסק בפסיכולוגיה כמקצוע מזה 39 שנים, רובן כמטפל פרטי. מזה 25 שנה אני מנסה כמיטב יכולתי לחיות על פי הבודהיזם ולחלוק את מה שלמדתי עם זולתי. עם יעקב רז אני שותף להקמת "פסיכודהרמה", מתוך רצון שנינו לחלוק את השפע והחכמה שבבודהיזם. עם חיים עומר, אני שותף לכתיבת שני ספרים העוסקים בפסיכותרפיה ומושפעים מהראייה הבודהיסטית. אני מנסה לעשות בתחום הציבורי מעשים השואבים מתורת אי-האלימות של גנדי והדאלאי לאמה, וכן לסייע לטיבטים הגולים, שהודות להם פגשתי בבודהיזם. מכיוון שאחרי 67 שנים עתידי מתחיל להיות מאחורי, אני מנסה להספיק להיטיב עם עצמי, עם האהובים עלי ועם החברה בה אני חי.
נאור איל  
נאור איל
מטפל מוסמך בפסיכותרפיה גופנית בשיטת ביוסינתזה. מטפל בילדים, נוער ומבוגרים ב"בית הספר ללוחמי האור". מלווה, לומד וחוקר עבודת גוף נפש עם ילדים ומשפחות שחוות קשיים של לקויות למידה, קשיים רגשיים, קשיים חברתיים לרבות בספקטרום האוטיסטי. 
נרי סייג  
נרי סייג
נרי סייג - Dipl.Ac& Hbs
בוגר לימודי רפואה סינית בקמפוס ברושים (משנת 2008)
מתמחה בדיקור טווינה וצמחי מרפא
בעל קליניקה פרטית ברעננה ובתל אביב
מטפל בטווינה ב"מכבי שרותי בריאות" רמת אביב
נמנה עם צוות ההוראה של מגמת הטווינה בקמפוס ברושים
מרכז קליניקת טווינה מטעם המגמה במועדון יומי לקשיש "קשת אביבים"
ניסן ליאן  
ניסן ליאן
בוגרת עיסוי רפואי משולב בקמפוס ברושים, סיימה בהצטיינות יתרה. החל מ2005 אסיסטנטית ומתרגלת לעיסוי. המשכיה ללמוד בברושים וכיום מטפלת בשיאצו, רפלקסולוגיה, רייקי, פרחי באך וקרניו סאקראל. טיפלה בעבר במרפאות רב תחומיות וקופת חולים וכיום מטפלת באופן פרטי. החל מ 2013 מרצה לעיסוי רפואי. 
 

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: