מרצים

חיפוש מרצה: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
בעז עמיחי  
בעז עמיחי
אני בעז. לפני עשרים וקצת שנים יצאתי לטיול ארוך לסין דרך הודו. אני עדיין בדרך, ולסין עוד לא הגעתי. בהודו פגשתי את הבודהיזם הטיבטי, ונשארתי לחיות וללמוד בדהרמסאלה במשך כשבע שנים. כשחזרתי לארץ ניסיתי להמשיך את לימודי. הלכתי לאוניברסיטה ללמוד את השפות בהן נכתבו הטקסטים המופלאים, בעיקר סנסקריט וטיבטית, ועם חברים הקמנו את עמותת "ידידי הדהרמה" שמביאה לארץ מורים מהמסורת הטיבטית. אחרי הרבה שנים של לימוד ועיסוק בארגון התחלתי בשנים האחרונות לחלוק את האוצר שקיבלתי עם מורי במסגרות שונות, קבוצתיות ואישיות. מבלי להיות מלך אני חולק את חיי עם מלכה, שלוש נסיכות ונסיך, ומקפיד מדי שנה לחזור להימלאיה ההודית להתמלא מחדש בהשראת ההרים והמורים.
בבס אסף  
בבס אסף
אסף בבס, פסיכולוג קליני מומחה (M.A), מטפל פרטני במבוגרים ומתבגרים, מטפל זוגי ומנחה קבוצות.

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה בהדגש מח ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל-אביב. בעל תעודת מנחה קבוצות מהמכון להכשרת מנחי קבוצות בירושלים. מטפל בקליניקה פרטית במרכז תל-אביב ומרצה בקמפוס ברושים.
בר-און תמיר  
בר-און תמיר

תמיר בר-אוןB.Sc., R.Na ביולוג, נטורופת, הרבליסט קליני

 בוגר מסלול מדעי החיים באוניברסיטת ת"א. למדתי במסלול נטורופתיה במכללה למנהל (מדיקולג') ובמכללת מירב – הכפר הירוק. סיימתי בהצטיינות מסלול נטורופתיה והרבליסט קליני באוגוסט 2007. כיום מטפל בקליניקה במרכז תל-אביב.

תחומי התמחות: מחלות מטבוליות (סוכרת השמנה לחץ דם), עייפות כרונית ומחלות של מערכת החיסון (עם דגש על מחלות ויראליות). מנחה קבוצות לאורח חיים בריא בשיטה במבוססת על הספר "חילןף חומרים מנצח".

בנעים תמי B.Sc, Dipl Ac  
בנעים תמי B.Sc, Dipl Ac
דיאטנית קלינית ועוסקת בתחום מזה 20 שנה. מטפלת בתזונה סינית וברפואה סינית, מרצה בכירה לתזונה סינית ומתמחה בהפרעות במערכת העיכול. עבדה במשך שנים במלר"ם איכילוב ובביה"ח תה"ש במחלקת נפרולוגיה ואנדוקרינולוגיה ועסקה במחקרים בתחום וכיום עובדת בבית לוינשטיין.

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: