מרצים

חיפוש מרצה: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
אפרת רני  
אפרת רני
נטורופתית משנת 1999, מרצה בכירה לתזונה, תוספי מזון ותהליכי ניקוי בקמפוס ברושים.
מטפלת בקליניקה פרטית. מתמחה בתמיכה בחולים אונקולוגיים וכן בתזונה בהריון, אחרי לידה ובילדים.

 
אורה סתר, דר'  
אורה סתר, דר'
מורה בנשמה, אני מרצה מזה שנים רבות בנושאים של התנהגות ארגונית וייעוץ ארגוני בפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א, ובמוסדות אקדמיים נוספים. כיהנתי כמנכ"ל ומנהלת אקדמית של להב, המרכז להכשרת מנהלים באוניברסיטת ת"א. בנוסף לתואר שני ושלישי בניהול, סיימתי את הלימודים לתואר שני בבודהיזם ותרבויות מזרח אסיה. הרבה שנים עסקתי בייעוץ ובפיתוח ארגוני למנהלים בכירים וארגונים במשק הישראלי, והייתי שותפה בחברת "ניהולים" שקידמה את נושא ניהול הידע בארץ. לא דילגתי גם על עולם הסטרט-אפ, כאשר הקמתי וניהלתי חברה להוצאה לאור באמצעות האינטרנט. כיום אני מתאמנת, מלמדת וחוקרת את נושא הרוחניות והניהול, תוך דגש על הבודהיזם, מכהנת כדירקטורית בחברות ציבוריות ובעמותות, ועוסקת כיועצת ומנחה של יועצים ארגוניים, ובניהול פרויקטים בתחום ההדרכה הניהולית בארץ ובחו"ל. בשארית הזמן שאין לי, אני מציירת, מצלמת, כותבת ומשתאה מארבעת ילדי ומשני נכדי.
אסתר אליצור, דר'  
אסתר אליצור, דר'
מי אני? תלמידה של החיים על כל הפתעותיהם, ברכותיהם וקללותיהם. אישה ואמא המנסה למצוא איזון נכון בין קשב ופתיחות לב לאחרים היקרים לי ובין קשב ותשומת לב לעצמי. סקרנית ואוהבת מפגשים עם אנשים באשר הם. בת להורים שעלו לארץ מצ'ילה, שחיו והגשימו עצמם בקיבוץ ושלימדו אותי דבר או שניים, על חיים בעלי טעם ומשמעות. פסיכולוגית קלינית מזה 30 שנה שאוהבת את עבודתה ומחפשת דרכים נוספות להעמיק את הבנותיה על המורכבות והמסתורין של המצב האנושי. מדריכה מוסמכת ומנחה סדנאות הכשרה למטפלים במסגרות שונות ובמגוון נושאים. שני ספרי פרוזה שכתבתי במהלך השנים היו ניסיון נוסף להתוודע אל עצמי. מזה כ-15 שנה אני מתרגלת מדיטציה במסורת הבודהיסטית ומשלבת אותה בחיי ובעבודתי. למדתי ואני חבה תודה עמוקה, למיטב המורים שזכיתי להכיר בארץ, בצרפת ובארה"ב. כיום אני מלמדת מטפלים את אפשרויות ההעשרה של המסורת הבודהיסטית לחייהם האישיים והמקצועיים. עם האימון, אני מגלה, כל פעם מחדש, את ערכה של העצירה, ההקשבה וההתבוננות הצלולה. את הפשטות והקושי של להיות נוכחת במלואי ולקבל את המציאות כפי שהיא. ובתוך כך, אני אוהבת גם לקרוא שירה, ולרקוד, וללכת על הים לבדי בשעת בוקר, וכשנחה עלי הרוח, לכתוב דבר מה. ומי אני לא? זו השולטת בחייה, זו היכולה הכול לבד, זו היודעת משהו מוחלט וברור.
איריס אסיה M.A  
איריס אסיה M.A

בעלת תואר שני במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. מאמנת לקידום בריאות ומאמנת כושר גופני בוגרת מכון וינגייט.
מרצה בקמפוס ברושים בקורס הנחיית קבוצות לעוסקים באורח חיים בריא וקורס ב"הצלחה מעשית - מרעיון למציאות".
מרצה, יועצת ומנחת סדנאות לאורח חיים בריא. בעלת חברת ״בריאות על הבמה״ ויוצרת המופע ״חייבת משהו מתוק״

 
אסף גופר  
אסף גופר

בעל ניסיון של 20 שנה, מטפל בקרניו סקראל מזה 18 שנה. את השכלתו רכש באומהה, נברסקה. מלמד קרניו סקראל ושיטות מתחום האוסטאופתיה הרכה. מדריך מוסמך לשיטת פלדנקרייז ולשיטת שלהב לליווי התפתחותי לתינוקות.

אילון מוטקה Dipl Ac  
אילון מוטקה Dipl Ac
מרכז מגמת השיאצו בקמפוס ברושים, מטפל ומרצה בכיר לשיאצו ורפואה סינית, מומחה לגניקולוגיה עפ"י הרפואה הסינית ומנחה התמחות בתחום זה. התמחה לאורך השנים במספר מרכזים רפואיים בסין.מנחה קבוצות סטודנטים להשתלמויות והתמחות בבתי חולים בסין.
אור דיתי Dipl Ac  
אור דיתי Dipl Ac
מטפלת ומרצה בכירה ברפואה סינית ויפנית ובהומוטוקסיקולוגיה. סימה לימודי תואר שני במדעי בעלי-חיים באוניברסיטה העברית. מטפלת בחופית בקליניקה פרטית.
ארבל גלעד Dipl.Ac, C.H  
ארבל גלעד Dipl.Ac, C.H
מרצה בכיר ומומחה לצמחי מרפא סיניים, מומחה לבעיות נשימה אצל ילדים, למד בישראל ובסין רפואה סינית, התמחה והשתלם בסין ברפואת ילדים בצמחי מרפא באוניברסיטת צ'נגדו .
אוסטרליץ - אגמי רז    Dipl Ac  
אוסטרליץ - אגמי רז Dipl Ac
מטפלת ומרצה מזה 16 שנה, ברפואה סינית מסורתית, דיקור וצמחי מרפא סיניים. התמחתה בגינקולוגיה סינית בהנחייתה של פרופ' Yuning Wu. מטפלת במגוון תחומים בדגש על טיפול בנשים : תמיכה בטיפולי פוריות, גיל המעבר, אי סדירות מחזור וליווי הריון. סיימה לימודיה במכללת מדיסין (שנה"ל 1998-9) והוכשרה בהשתלמויות מקצועיות בסין בבתי החולים Dongzimen ו – Guananmen בביג'ין. בעלת מרפאה פרטית בטבעון.
מרצה החל מ 1998 במדיסין ולאחר מכן בקמפוס ברושים מיום היווסדו כמתרגלת ומרצה בצוות הבכיר.
אבידור אפרת  
אבידור אפרת
מרכזת מגמת נטורופתיה ורפלקסולוגיה. בעלת B.A במדעי החיים באוני' ת"א ובעלת M.A ותעודת הוראה במדעים. למדה נטרופתיה והתמחתה בין השאר ב: רפלקסולוגיה, פרחי באך, שיאצו, ארומתרפיה, תזונה אלטרנטיבית, עיסוי הוליסטי, הילינג, צמחי מרפא ועוד.מרצה בכירה בנטורופתיה, פרחי באך ורפלקסולוגיה .עוסקת בחינוך ובהרכבת תוכניות לימודים.

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: