NLP PRACTITIONER

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון:  
 

NLP PRACTITIONER

קורס NLP PRACTITIONER
שנת הלימודים הלימודים הבאה תחל באוקטובר 2020


קורס שנתי
  - 29 מפגשים , 130 שעות 

מתי: ימי ראשון 9:30-14:00 
 
מנחה: מור דואני


קהל היעד: הקורס מתאים לכל אדם שמעוניין לשפר את חייו, לשחרר דפוסי התנהגות מעכבים ומעיקים ורגשות שליליים, לחיות את חייו באופטימום האפשרי ולהתקדם אל עבר הגשמת כל חלומותיו. מתאים לכל אדם שברצונו להנחות אנשים אחרים, לחיות חיים בעלי משמעות, שמחה, איזון והגשמה. 
הקורס מספק לבוגריו את הלמידה כיצד להשפיע על הזולת, ללוות ולסייע בשינוי הרגלי חיים לא נאותים, הבראה מדפוסי התנהגות וחיים לא רצויים אל חיים מספקים ומלאים בסיפוק. 


 לימודי NLP להסמכה, לקבלת תעודת NLP PRACTITIONER בינלאומית מטעם ארגון IN – NLP, אחד הארגונים המובילים בעולם בתחום NLP והידוע בסטנדרט מקצועי גבוה ודרישות גבוהות על מנת להפוך את בוגריו למנחי NLP  מהטובים בעולם. 

מהו NLP: Neuro-linguistic programming ? 
גישה המציעה מגוון טכניקות ומיומנויות  מנטליות ורגשיות שמטרתן יצירת השפעה ושינוי ברמת המחשבות, רגשות והתנהגויות ודרך זה שינוי של הרגלים, דפוסים ואוטומטים זה החלק של ה- (Programming) ורתימתם להשגת תוצאות רצויות. גישה שואפת להשיג שינוי ושיפור התקשורת  התוך אישית והבין-אישית הגישה החלה להתפתח בארצות ברית בשנות ה-70 של המאה הקודמת וכיום נעשה בה שימוש אימוני, טיפולי, עסקי ובסדנאות וספרים לאימון אישי ושיפור עצמי. הגישה, נחקרת מאד בשנים האחרונות ברמות שונות, ועל אף שעדיין לא הוכחה מדעית, מלמדת הנחות יסוד שכפועלים על פיהן, איכות החיים משתנה ומשתפרת. 
 הקורס משלב ידע תאורתי רב, הבנה, ושינוי חשיבה, יחד עם שעות תרגול ועבודה מעשית משמעותית. 

  • כלים פשוטים ומועילים בעלי פוטנציאל לשפר את התקשורת הבין אישית, זוגית, הורית ומקצועית.
  • כלים ללמוד להכיר את עצמך יותר טוב ולשפר את התקשורת הפנימית.
  • כלים המאפשרים לך לחיות יותר טוב עם עצמך וללמוד לאהוב את עצמך כל יום יותר.
  • כלים המסייעים לך לשחרר רגשות תקועים, אומנות מגבילות, מחשבות טורדניות פחדים ופוביות שאין יותר להם מקום בחייך!
  • אוסף טכניקות ותרגילים המאפשרים לך לשנות הרגלים, התנהגויות פוגעניות ובזבזניות של אנרגיה יקרה, ובמקומם ללמוד לחיות עם הרגלים חדשים המקדמים אותך אל עבר התוצאות הרצויות. 
  • טכניקות להגברת המוטיבציה, זיהוי אסטרטגיות התנהגות שונות ושינוין להתנהגויות שמאפשרות לך לנצל את הפוטנציאל שלך עד למקסימום, להגדיל את הריכוז, הפוקוס והראייה החיובית של החיים.. 
  • תהליך פנימי עוצמתי שמקרב אותך להשגת המטרות שלך בחיים בתחום הזוגיות, ההורות, הבריאות, המשקל, הקניות, הלמידה ועוד ועוד....

תנאי קבלה: תעודת בגרות +  ראיון אישי + מבחן התאמה 
 
תעודה:
  • מסיימי הקורס מורשים להנחות תהליכי NLP ליחידים.
  • מסיימי הקורס והמטלות בו יקבלו  תעודת הסמכה של NLP PRACTITIONER IN-NLP .
  • קבלת התעודה מותנית בסיום המטלות: השתתפות בכל השיעורים, תרגול הטכניקות על פי דרישות הקורס, מבחנים ועבודת גמר. 

מור דואני : 
המנחה: הקורס מועבר על ידי מור דואני NLP trainer, בוגרת מטעם ארגון IN-NLP ומרכז "מטרות" - המרכז הבינלאומי ללימודי NLP, בעלת ניסיון בהנחיית והוראת NLP, מתמקדת ומתמחה בNLP ובריאות, מנחה סדנאות וקבוצות.

צוות הוראה מלא