סדנא לתזונה מאקרוביוטית לשנת כלב

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון:  
 

סדנא לתזונה מאקרוביוטית לשנת כלב

סדנא לתזונה מאקרוביוטית לשנת כלב אדמה (2018)

יום שישי, 27.4.18, 9:00-13:00

הסדנא מיועדת לבוגרי קורס: יסודות הרפואה הסינית
 
  
ע"פ עקרונות הרפואה הסינית העתיקה מעבר למחזוריות המוכרת של יום/לילה ועונות השנה קיים גם מעגל מחזורי בן שישים שנה התלוי במערך כוכבי הלכת במערכת השמש ומשפיע על האנרגטיקה של כל שנה ושנה.  שינויי אנרגיה אילו משפיעים על האקלים הייחודי של אותו שנה ובהתאם על הבריאות והחולי המאפיינים כל שנה ושנה והתזונה המטבית באותה שנה.

בתזונה המקרוביוטית אנו נוהגים להתאים את הצלחת לכל מטופל ומטופל על פי הקונסטיטוציה האנרגתית הבסיסית שלו, הפאתולוגיה הנוכחית, והאנרגטיקה המשתנה של כל שנה ושנה.  בסדנא הקרובה נלמד להכיר  את הצלחת המתאימה לשנת 2018 שנת כלב אדמה. 

נושאי הסדנא
  •  יין ויאנג בתזונה מקרוביוטית.  
  • מחזור 60 שנה על פי גזעים ענפים ובשכבות.
  • האנרגטיקה והפאתולגית של שנת 2018 על פי הגזע; ענף ובשכבות.תזונה מותאמת לשנת 2018

מעבירי הסדנא:

ד"ר מירה ניאזוב  (MD) 
מטפלת ברפואה סינית ומאקרוביוטיקה מזה עשרות שנים, בעלת ניסיון של יותר מחמישים שנה כרופאה (MD)ברוסיה וישראל.  מיישמת גישת טיפול ייחודית של התאמה התזונה לאבחון האנרגטי על פי עקרונות הרפואהה הסינית בכלל ועקרונות הגזעים וענפים בפרט בשילוב עם רפואה מסורתית שהועברה במשפחתה.  מטפלת במרפאה ברמלה בהצלחה רבה בפתולוגיות קשות  כ  25 שנה.  בשנים האחרונות ד"ר ניאזוב מעבירה סדנאות ומכשירה מטפלים בתחום.

דני היימן
מטפל ברפואה סינית ע"פ עקרונות ה TCM ושיטת הגזעים וענפים. התמחה בתזונה מאקרוביוטית במרפאת של ד"ר ניאזוב .  מהנדס אוירונוטיקה ומתלמד בטיפול הומאופטי.
 
 
 
 

 

צוות הוראה מלא