צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון:  
 

למען הקהילה

"דברים גדולים מתרחשים כאשר מחברים סדרות של מעשים קטנים"  (וינסנט ואן גוך) 
 
קמפוס ברושים חרט על דגלו את ערך ההתנדבות והסיוע לקהילה.
התרומה לקהילה מתקיימת בשני מעגלים מקבילים: מעגל ההתנדבות האישית מול מוסד נבחר ע"י הסטודנט, המבוצעת בצורה רציפה ומחייבת ביום קבוע לאורך השנה, ומעגל שני- פעילות בפרוייקטים חד- פעמיים.
 
כחלק מתוכנית הלימודים וכתנאי לקבלת תעודה, כל סטודנט משנה ב' ואילך מחויב להעניק לפחות 15 שעות של התנדבות לקהילה. ההתנדבות מתקיימת במוסדות בהם ישנה אוכלוסיה שאינה זוכה בדרך כלל לטיפולי רפואה משלימה.
 

המוסדות אליהם הגענו לטיפולים בשנה שעברה:

 
בית בלב - בית חולים שיקומי והמשכי- טיפול במאושפזים.
 
בית חולים רעות - טיפול בבני משפחה של חולים שיקומיים. למכתב תודה מהורה של מאושפז לחץ כאן.

מחלקה פסיכיאטרית ג' בתל השומר - טיפול במאושפזים.  לסיפורה האישי של סטודנטית מתנדבת לחץ כאן

קשת אביבים - טיפול בקשישים במועדון יום.   לסיפורו האישי של סטודנט מתנדב לחץ כאן.
 
מרכז אביב - מועדון יום לנגמלים מסמים- טיפול בנגמלים מהרואין.  למכתבי תודה לחץ כאן.
 
כפר בני ציון - טיפול במבוגרים עם פיגור שכלי. לכתבה שפורסמה בעיתון הפנימי של כפר בני ציון לחץ כאן.
 
מעון אור -  טיפול במבוגרים עם פיגור שכלי.

כפר עופרים - טיפול באוכלוסייה הסובלת מאוטיזם. להסבר ולאפשרויות הסיוע לחצו כאן
 

עוד בתחום...:

מילגה ירוקה תשע"ז
29/05/2016
פרוייקט מילגה ירוקה תשע"ו יוצא לדרך! אנחנו מאמינים כי מאחורי כל מטפל טוב, עומד אדם טוב. וככאלה, אנו רואים חשיבות עליונה במעורבותינו בקהילה על כל גווניה ורבדיה.
 
 
התנדבות בעמותת אתגרים
19/09/2016
עמותת אתגרים נוסדה ב-1995 על ידי נכי צה"ל ואנשי שיקום כדי לקדם אנשים עם מוגבלות פיזית, חושית או נפשית לעבר מיצוי יכולות ושילוב חברתי באמצעות ספורט ופעילות אתגרית בטבע. עמותת אתגרים פיתחה תורה שיקומית ייחודית פורצת דרך, המשתמשת בענפי הספורט האתגרי בטבע ככלי העצמה לטיפוח מצוינות, כישורי חיים, בטחון עצמי, והרחבת יכולת המסוגלות בכל תחומי החיים.
 
 
התנדבות בעמותת שורשים
19/09/2016
"קבוצת שורשים" היא עמותה של אנשים פרטיים, מתנדבים, שנפגשים פעמיים בשנה – בפסח ובראש השנה – על מנת לחלק חבילות מזון לקשישים,ניצולי שואה ולמשפחות מעוטות יכולת מהקהילה האתיופית. מטרתנו להביא את שמחת החג לבתים בהם החיוך והיכולת לערוך שולחן הם מצרך נדיר. נתינה מאהבה, כי אפשר וכי צריך. www.kvuzat-shorashim.com
 
 
התנדבות בעמותת לתת
20/09/2016
מתנדבים יקרים שלום רב, כבכל שנה, אנחנו זקוקים לעזרתכם, עזרה של חברים ומשפחות שלכם על מנת לאפשר לאלפי משפחות וניצולי שואה לחגוג את חג הפסח בכבוד לקראת ראש השנה 2016 אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל ולהתנדב בפעילויות השונות של ארגון לתת.
 
 
התנדבות בעמותת צ'יימס
20/09/2016
עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ועדכניים באיכות גבוהה.
 
 
התנדבות בבית אקשטיין
20/09/2016
בית אקשטיין הינו הארגון הגדול והמוביל בארץ בתחום מתן שירותים לאנשים עם צרכים מיוחדים. מזה 30 שנה אנו מאפשרים לאנשים עם צרכים מיוחדים לשפר את איכות חייהם ולממש את חלומותיהם.