משלחת לסין

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון:  
 

משלחת לסין

כבכל שנה בקיץ, נצא לסין להשתלמות בביה"ח Guang An Men שבבייג'ינג.חד מבתי החולים המרכזיים והחשובים לרפואה סינית בסין כולה וקשור לאקדמיה המרכזית לרפואה סינית.

למתענינים בנסיעה לסין, קיץ 2019

כבכל שנה בקיץ, כך גם השנה, נצא לסין להשתלמות בביה"ח Guang An Men שבבייג'ינג. בית חולים זה הוא אחד מבתי החולים המרכזיים והחשובים לרפואה סינית בסין כולה וקשור לאקדמיה המרכזית לרפואה סינית. מחלקת הדיקור של בית החולים היא מהגדולות בסין ועוברים דרכה מאות רבות של מטופלים מידי יום, כך גם מחלקות הצמחים השונות: פנימית, אונקולוגית, נשים, קרדיולוגיה, ראות, גסטרו, אורולוגיה ועוד ועוד. במחלקות הדיקור כל הרופאים דוברים אנגלית ובשאר במידה והרופא אינו דובר אנגלית מצטרף למשתלמים מתורגמן. העבודה במחלקות מתקיימת בשעות הבוקר עד לצהרים, בשעות אחרה"צ  שומעים הרצאות ובימים החופשיים עורכים סיורים וטיולים בעיר. בסוף הנסיעה  מקבלים תעודה המעידה על ההשתלמות.

בבית החולים הסטודנטים עוברים בסבב אצל מספר רופאים במחלקת הדיקור וכן ניתן להוסיף לסבב מחלקת צמחים וטווינה, לתלמידי טווינה ושיאצו ניתן להישאר את כל התקופה במחלקת הטווינה,  לצפות וללמוד ממספר רופאים העובדים במחלקה. כמו כן יערך סיור מודרך בבית המרקחת של צמחי המרפא הסיניים.

נוסף לעבודה בבית החולים ולאורך כל התקופה נצא למספר טיולים בסופי השבוע: לחומה הגדולה, ארמון הקיץ, וגבעות הניחוח. סיורים בפארקים ומפגש עם תרבות הפארקים: מקדש השמים והפארק הגדול שסביבו, פארק הבמבוק הסגול, ביי היי, ודיטאן. אתרים נוספים בתוך העיר: מקדש הלאמה, העיר האסורה, רובע האומנים  Liu Li Chang, מדרחובי השופינג  Da Zalan, Xi Dan, ו Wang fu jing.  בייג'ינג היא אולי השוק הגדול ביותר בעולם וכמות השווקים והדוכנים נראית אינסופית, נטייל ונטעם בשווקי האוכל, הבגדים, הפנינים, התמונות, העתיקות ועוד ועוד ככל שיהיה לנו זמן וכוח.
לא נשכח! ונקדיש זמן לביקור בבית מרקחת וחנות ציוד לרפואה סינית, בשני המקרים נלווה ונדריך מה כדאי וחשוב לקנות ולקחת הביתה או לשלוח בדואר.

האוכל הסיני מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהתרבות הסינית, ליוצאים מצפה חוויה קולינארית  גסטרונומית יוצאת דופן, זה הזמן להתחיל להתאמן בשימוש במקלות אכילה.

למבקשים להאריך את השהייה בבית החולים או להמשיך ולטייל בסין יעוץ ועזרה מובטחים.

מלווי הקבוצה: עינת, טוביה ומוטקה בעלי ניסיון רב בתחום ועושים זאת בהצלחה ואהבה מזה שנים רבות.

פרטים נוספים אודות המשלחת, תאריכים מדוייקים ועלויות יתפרסמו במאי 2019.

 

יציאת המשלחת תלויה במספר הנרשמים.


שאלות או יעוץ נוסף: מוטקה אילון טל. 054-7606591 או (עדיף) בדוא"ל: sinsin2009@gmail.com  

                           להתראות!! 
 

אזור הגלריות 798 (1)

אזור הגלריות 798 (2)

אחרי העליה לחומה

אנחנו מתרגלים בפארק מקדש השמים

ארוחת ערב שבת

בבית המרקחת (פרטי)

בשער בית החולים

דוכן דמפלינג

דיקור

הדגמת דיקור על ידי פרופסור ואנג

ו...עם קצת חשמל

ו..עם מוקסה

ושוב היא מדגימה

ושוב

חדר הכנת פורמולות במרקחת

טווינה ב 4 ידיים

מנות מובחרות במסעדה יוננית

מנות עיקריות וטעימות

מקשיבים בעיון

שוק האוכל,בייג'ינג

 

צוות הוראה מלא